Březen 2018

hope world ♡ update

18. března 2018 v 11:30 | soul♡burn |  autorka
(x)

jarní update;

i'm sad, tired, and constantly depressed
Zdravím zase po dlouhé době. Nastavila jsem nový layout - doufám, že víc optimistický než ten minulý. Možná jsem ho mohla udělat o něco světlejší, ale každý máme jiný monitor a jiný nastavení, takže se s tím znovu patlat nebudu, odpusťte. uwu

✧・゚: *✧・゚:* HOPE WORLD! *:・゚✧*:・゚✧Jung Hoseok; the sunshine of my miserable life; an angel; fluff ball; the fuckin' sun; THE BEST MAN EVER vydal konečně svoji dlouho očekávanou mixtape! Už je to sice skoro měsíc zpátky, ale bible je nesmrtelná a tou biblí je právě Hope World, everyone. Get used to it.
Kdybych to měla shrnout, není písničky, která by se mi z hixtape nelíbila. Zbožňuju je všechny, neodpustím si ale vynešení Base Line do nebes, protože to... to je, prosím pěkně, samotný ráj v pekle. (John Cena said it all anyway...)

To ke kulturní vložce. A k psaní...

Neplánuju žádnou velkou revoluci, možná jen maličkou... ;-; Jak už si určitě všichni všimli, nejsem aktivní. Můžu vám říct, že mě to nebaví, že nemám inspiraci, nebo že nemám zkrátka čas... Možná všechno dohromady. Nechci ale s psaním přestat. Pořád si píšu - pro sebe. Jsou to jen útržky, nic co by stálo za zveřejnění. Ale chybí mi to, a tak jsem přemýšlela a došla k pár rozhodnutím.

Jack Off budu nadále zveřejňovat, ale ne na blogu. Pravděpodobně to odtud i vymažu. Ale nebojte, ten hrůzostrašný a nelogický cykl nadále zůstane na wattpadu, kde ho v nejbližší době zaktualizuju a příběh tam dokončím. Samozřejmě děkuji za všechny komentáře a názory a doufám, že budou i nadále pokračovat a že jsem nikoho neodradila. Cením si toho.

Co udělám s It were stars? Ještě pořádně nevím, zřejmě to tu nechám. Vydávat to budu hodně nepravidelně, není to totiž něco, co by se mi psalo snadno. Ve výsledku jsou to totiž jen mé pocity a vím, že tohle téma je těžší na strávení.

Víte... chci tak nějak začít od začátku. Nevím, co to znamená, ale zní to dobře. Čistý štít a tak. Mám pocit, že se ale změní jen minimum, haha. Tak či tak, chci dál psát. I když lenochodím tempem, tak chci. Možná se tu v blízké době něco objeví, možná ne, tak či tak držte mi palce! ♡