jack off || ch.6

6. listopadu 2017 v 10:00 | soul♡burn |  jack off

Ze všeho nejdřív bych ráda poděkovala za všechny komentáře, cením si toho. ♡ A ke kapitole... grumpy Yoongi je tu!


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Yoongi měl rád klid. Měl rád ticho a nerušený spánek. Vše co chtěl, byl jen klidný život, což mu přišlo nanejvýš nesobecké. Ovšem to ještě netušil, do čeho všeho se dá lehce zaplést; hlavně, když o to nestojíte. A Yoongi o to vskutku nestál.

1. nadopovat se práškama proti bolesti hlavy
2. zabít Namjoona

Anebo že by prohodil pořadí? Rozčíleně hmátl po svém telefonu.

joone, ty hovado
zobrazeno

doufám, že jsem ti právě zkazil další z tvých kuřbiček
zobrazeno

namjoon: vyspinkáno?

Yoongi zamknul displej a zoufale padl zpátky do polštářů. Ignoroval vibrace oznamující nové zprávy - Namjoon si mohl trhnout. Nakonec se to první pořadí zdálo přeci jen lákavější. Pomalu se zase zvedl a líným krokem se odplazil do kuchyně. Skrz paprsky, které procházely okny, jakoby se mu celý svět vysmíval a vypaloval mu tak na zadní část lebky jedovaté ponaučení.

Poslušně spolkl bílou tabletku, jejíž obal sliboval okamžitou úlevu od bolesti a vrátil se zpátky do postele. Bylo mu do pláče. Nejen, že se zase nechal Namjoonem oblbnout a ztratit Jimina, ale nepamatovat si půlku noci... To už mu přišlo trošku žalostný. A s tou bolestí hlavy a slabým žaludkem si taky nebyl úplně jistý, že to za to stálo. Spíš ne. Nepřítomně zíral do stropu, zatímco si v hlavě přehrával předchozí večer. Všechno bylo fajn až do té chvíle, než... potkal Namjoona. Otráveně svraštil obočí.

"A jsme doma," zamumlal s povzdechem. Jenže ještě něco... Někdo.

Panebože.

Po kom, že se to vlastně plazil? A taky ho odvedl až domů... A Jimin to nebyl. Když nad tím tak uvažoval, pořád se mu neozval. Buď byl naštvaný, anebo... ještě spal. Přinejlepším. Yoongi si nebyl jistý. Vlastně mu to bylo docela jedno, nebyl zrovna ve stavu, kdy měl chuť řešit něco důležitějšího než přemluvit se, aby si došel pro vodu, anebo zůstat ležet. Měl štěstí, že nikdo nebyl doma. Chuť na otravné otázky neměl už vůbec.

Bzučení telefonu se stávalo čím dál otravnějším. Yoongi s těžkým povzdechem zase odemkl displej a bez zájmu projel nové zprávy. Všechny od toho idiota. Nad poslední se ale pozastavil, původně to chtěl všechno hodit za hlavu, ale...

namjoon: nechal jsem tě ale v dobrých rukou ne?
namjoon: postaral se o tebe viď
namjoon: choval se slušně? může být trochu divoký, ale s tebou taky jeden neví

Yoongi neměl ani tušení. Tedy ano, vzpomínal si, že měl doprovod, ale všechno bylo tak mlhavé a neúplné, že mu ani nepřišlo důležité, kdo to byl - hlavně, že se dostal v pořádku domů. A vůbec... Co ty o mně víš? našpulil uraženě rty, když ťukal odpověď.

Jsem sice doma, ale nebudu ti vděčný, zase si to totiž udělal. Jimin?
A nechat mě samotnýho s cízím klukem?!
zobrazeno

namjoon: cizím? vypadali jste si blízko ;) jimin je ok

??? kdo?!
zobrazeno

"Sakra, Joone," zavrčel Yoongi, když si frustrovaně projel rukou vlasy a rozcuchal si tak ofinu. Na Yoongiho poměry "zobrazeno" trvalo příliš dlouho. A Namjoon stále neodepisoval. Jenže Yoongimu se nechtělo hrát jeho hru, chtěl jen vědět, kdo byl tak hodný, že ho dovedl domů... A co sakra myslel tím, že si byli "blízko"?! To se tam snad s někým... Radši si ani nedomýšlel.

Možná by se měl chovat, jako že se nic nestalo. Že to byl jen jeden večer; hloupý sen? Ne, Namjoon si teď z něho bude určitě utahovat. A Jimin... Měl bych aspoň napsat, pomyslel si.

Jiminie, no tak...
zobrazeno

Všechno je to Namjoonova chyba, ty to víš q_q
zobrazeno

chiminie: ok

Yoongi si povzdechl. Aspoň věděl, že je v pohodě. To mu v jeho stavu pro teď stačilo, prášek totiž stále nezabral. Yoongi si vzpomněl na plané sliby na obalu a hořce se ušklíbl. Kocovina nekocovina, potřeboval sprchu. Hned. Pomalu se zvedl, tak, aby způsobil co nejmíň škody a všechno oblečení co měl, ze sebe shodil dolů, načež se nahý vydal do koupelny. Ignoroval malý úhledně složený lísteček, který mu vypadl z kalhot spolu s peněženkou. Nápis na lístečku byl až příliš povědomý...

-min yoongi-

▬▬▬▬▬
+82-02-64339561▬ napiš mi :)

Yoongi si nedůvěřivě prohlížel lísteček v ruce. Nebylo na něm nic zvláštního, byl to jen obyčejný bílý papírek s Yoongiho vytištěným jménem a telefonním číslem. Do kapsy mu to mohl nastrčit kdokoliv - klidně to mohl být i vtip od nějakého idiota. Jenže Yoongi už předtím podobný lísteček dostal... S podobně vytištěným jménem a ne zrovna líbivým vzkazem uvnitř. Něco ho provokativně nahlodávalo... Měl by na to číslo napsat? Nebude ho pak ale otravovat nazpátek? Yoongi si zamyšleně skousl ret, když cizí číslo vyťukával na displej.

+82-02-64339561
ahoj, dostal jsem tenhle kontakt včera večer...

Yoongi rychle ťukl na "odeslat", než si to stihl rozmyslet. Ani nevěděl co napsat, rozhodl se tedy pro to nejjednodušší a to, co mu přišlo na mysl jako první. Žaludek se mu nepříjemně houpal. Nebyl si úplně jistý, jestli kvůli kocovině, anebo z očekávání... Ať už šlo o cokoliv. Co když to byl doopravdy ten magor, co ho natočil? Nějak si nemohl vybrat lepší možnost. Překvapeně sebou cukl, když mu telefon obratem zavibroval v ruce.

od: +82-02-64339561
Yay, vážně jsi napsal! (
^^)ノ゚

Yoongimu se udělalo mdlo. Tolik optimismu najednou... Zpráva ale pokračovala.

Bál jsem se, abys to nevyhodil... Beru to jako dobrý znamení, Min Yoongi. Jak sis užil včerejší noc? Mimo papírku jsem ti dal ještě něco, až to najdeš, řekni mi svůj názor!(~³)~

"Ještě něco?" zamračil se, když zprávu dočetl. Ať to byl kdokoliv, už jen z jeho zpráv mohl usoudit, že to bude pitomec. Ani trochu se mu to nelíbilo. Co mu mohl ještě dát? Nepamatoval si, že by si od někoho něco bral... Mimo skleniček. Rychle proto hmátl po svých kalhotách, aby prohrabal všechny kapsy.

Bingo.

V zadní kapse nahmatal malý objekt. "Další," zamumlal chladně, když si malý úzký předmět obracel mezi prsty. Další flashka. Yoongi nechtěl vědět, co na ní je. Vážně ne. Nevěděl, jak by se měl cítit. Naštvaně? Smutně? Napáleně? Zhluboka se nadechnul a přešel ke svému stolu. Otevřel svůj notebook a pomalu zasunul USB dovnitř. Nervózně se kousal do rtu, když se na obrazovce objevila nová složka. V tu chvíli mu znovu zavibroval telefon. Yoongi se ostře nadechnul a přístroj odemkl.

od: +82-02-64339561
Min Yoongi! Už se díváš? Našel jsi to? (•̀ᴗ•́)

Yoongimu se nelíbilo, jakým způsobem druhá osoba používala jeho jméno. A jakoby ho někde tajně pozorovala. Rozčíleně displej zase zamknul a soustředil se zpátky na obrazovku. Ve složce bylo video. Zase. A na videu... byl zase světlovlasý chlapec; on. Měl chuť svůj opět vibrující telefon hodit o protější zeď.

od: +82-02-64339561
Haha, dostal jsem tě?!
(⌒▽⌒)

Naštvaně poklepal na soubor. Hruď se mu nepříjemně svírala. Video bylo zase krátké, jen minutu dlouhé. Obraz nebyl kvalitní, ale bylo poznat, kdo byl na videu. Yoongi seděl na velké kancelářské židli, očividně opilý. Vedle něho byl položený plastový pytlíček s úzkou bílou lajnou. Pak bylo chvíli černo, načež byl obraz zase zaměřen na Yoongiho, zatímco ho po hlavě hladila cizí ruka. Dlaň pak pokračovala přes jeho tvář, přičemž se na videu usmíval a snažil se zaměřit svůj pohled do kamery telefonu.

Pitomče.

Ruka ho poté hladila po krku, než se prsty zahákla za lem Yoongiho trička a provokativně zatahala.

To snad ne.

Tma - video skončilo.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tomiko Natsuki Tomiko Natsuki | 6. listopadu 2017 v 15:23 | Reagovat

Úprimne, chcem osobne stretnúť Yoongiho, ktorý má opicu. Rada by som mu robila zle (a vôbec by som sa smeti nebála. Stalo by to za to).
Inak, ja by som na Jiminieho mieste bola pekne nehnavna. By som sa s ním nebavila.
Teším sa na další diel ^^

2 soul♡burn soul♡burn | Web | 9. listopadu 2017 v 19:14 | Reagovat

[1]: Řeknu ti tajemství, ale nikde to neříkej... Grumpy Yoongi je ve skutečnosti ultra cuddly&whiny Yoongi. >)

3 Tomiko Natsuki Tomiko Natsuki | E-mail | Web | 9. listopadu 2017 v 19:37 | Reagovat

[2]: Neboj, nikomu to nepoviem

4 eni eni | Web | 10. listopadu 2017 v 23:05 | Reagovat

Tohle je psycho, no vážně... Chvílemi mám chuť se Yoongimu smát, ve druhé ho zase lituju, jsem z toho všeho zmatená :D A zajímalo by mě, jak jsi k takovému nápadu na příběh přišla...? :D

5 soul♡burn soul♡burn | Web | 13. listopadu 2017 v 21:56 | Reagovat

[4]: Nevím, jestli to brát pozitivně, nebo ne... :D A jak jsem k takové vtipné zápletce přišla... nojo, jak??! >.>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama